Jesteś tutaj

MINIEURO

7 lipca 2012 r. drużyna piłkarska z naszej szkoły rozegrała mecz sparingowy piłki nożnej na Minieuro w Trzebielu. Ponieważ byliśmy za mali, nie moglismy brać udziału w projekcie rozgrywek. Jednak dzięki  organizatorom udało się nam zmierzyć z drużyną z Trzebiela - wiekowo nam równą... i nawet wygrać.  Wszycy bardzo cieszylismy sie z możliwości udziału w  projekcie i naszej wygranej 2:0. Bardzo dziękujemy organizatorom Minieuro w Trzebielu za zaproszenie, naszej pani opiekunce grupy Magdalenie Gałandziej i trenerowi Krzysztofowi Melskiemu.
Do naszej drużyny należą: bramkarz Piotrek Piłat, Robin Skiba, Kewin Skiba,
Patryk Toporowski. Tomek Dados, Kacper Lewandowski, Adaś Wójcik, Wojtek Jędrysiak, Jaś Rybak i Jakub Semegen.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer