Jesteś tutaj

Z życia grupy

Zajęcia otwarte dla rodziców

We wtorek 26 marca 2013 r rodzice dzieci oddziału przedszkonego zostali zaproszeni przez nauczycielkę na zajęcia otwarte. Dzięki takim zajęciom rodzice mają pełniejszy obraz umiejętności oraz trudności swoich dzieci na tle grupy. Rodzice mają również możliwość poznać metody pracy oraz zaangażowanie nauczyciela.
Rodzicom, którzy skorzystali z możliwości poznawania pracy z dziećmi w naszej szkole serdecznie dziękujemy za udział.

ZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcie

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zerówkowe szaszłyki owocowe

Takie smaczne zajęcia podobają się maluszkom najbardziej! Chociaż dzieci napracowały sie bardzo to najwspanialsze było, że efekty swojej pracy mogły natychmiast po zrobieniu zdjęcia....zjeść!  Gratulujemy waszej pani pomysłów na pyszne zajęcia.

Zdjęcie  ZdjęcieZdjęcie  ZdjęcieZdjęcie  ZdjęcieZdjęcie  Zdjęcie

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W poniedziałek 23.04.2012 wspólnie tworzyliśmy pracę na konkurs "Łaciaty świat".

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

19.03.2012r. wybraliśmy się na wycieczkę do Żar. To dopiero była przygoda! Jechaliśmy autobusem, potem spacer ulicami miasta, oglądanie ruin zamku Bibersteinów. Następnie zjedliśmy śniadanie na świeżym powietrzu, bawiliśmy się na placu zabaw i w sali zabaw. Było wspaniale!

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

16.03.2012 r. Przez tydzień bawiliśmy się w damy i rycerzy. Przeprowadziliśmy także turniej rycerski, w którym wzięli udział odważni rycerze i młode damy:)

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

 

Dzień Babci i Dziadka - 20.01.2012r.

I oto nadszedł ten dzień. Nasz występ podobał się zaproszonym gościom, a potem chętnie się z nami bawili... Mamy nadzieję, że sprawiło im to tyle radości, co nam:)

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie  Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Przygotowania do występu

W przededniu występu z okazji Dnia Babci i Dziadka spędzaliśmy dużo czasu na ćwiczeniach, by wszystko wypadło jak najlepiej. Czas umilaliśmy sobie "brykaniem" :)

Zdjęcie Zdjęcie ZdjęcieZdjęcie Zdjęcie

 

16.12.2011 na nasze zajęcia zawitały nasze mamy. Obserwowały nasze poczynania podczas zajęć dydaktycznych, potem robiliśmy razem świeczniki w kształcie aniołków, na koniec spotkania wspólnie się bawiliśmy i tańczyliśmy.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie  Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Malujemy zimowy obrazek. Wszyscy staramy się jak umiemy najlepiej.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Pewnego dnia podczas zabawy....

Zdjęcie Zdjęcie

 

W ramach współpracy, 20 października 2011 r. dzieci z odziałów przedszkolnych przy szkole w Piotrowie, Lipnej, Przedszkola Przewóz i Sagar wzięły udział w wycieczce przyrodniczej do Bogumiłowa. Organizatorem wyjazdu była szkoła w Lipnej. Dzieci jeździły na koniach, wspólnie sadziły drzewa a do lasu pojechały przyczepą i traktorem.... Wiecie jaka to frajda???

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

 

 

08.11.2011 r. -  "Wspólnie z naszą Panią Anią posprzątamy całe szkolne podwórko..."

Zdjęcie Zdjęcie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer