Jesteś tutaj

Kółko artystyczno-tanecze

O nas....

Kółko atystyczno - taneczne w naszej szkole działa od 2008 r. Na kółku uczniowie śpiewają i tańczą. Tworzą  Zespół Taneczny "Sopelki". Występują na uroczystościach w szkole i poza szkołą np.: na festynie wiosennym w Przewozie, na festynach wakacyjnych w Piotrowie Straszowie, Sanicach. W roku szkolnym 2010/2011 wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Żarach. Zespół posiada stroje uszyte przez panią Faustynę Izdebską, Bożenę Maszkowską oraz Grażynę Fidek.
 

W roku szkolnym 2011/2012 na zajęciach aktywnie uczestniczą:

1. Kornela Benesz
2. Roksanka Paprzycka
3. Kamila Skupień
4. Martynka Tytko
5. Aleksandra Skiba
6. Oliwia Front
8. Kewin Skiba
9. Patryk Toporowski
10. Piotr Piłat
11. Sandra Kokosza
12. Karolinka Piekut
13. Klaudia Biernacka
14. Amelka Maszkowska
15. Amelka Melska
16. Joasia Głowacka
17. Wojtek Jędrysiak
18. Julia Kokosza
19. Fabian Trzaska
20. Bartosz Stawiarz

Opiekunem zespołu i nauczycielem jest Grażyna Fidek

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer